کشور: انگلستان

دانلود سریال The Capture

دانلود سریال The Capture

وقتی یک سرباز بریتانیایی متهم به جنایت می شود، کارآگاه جوان سرسختی که پرونده او را مدیریت می کند شروع به کشف یک توطئه می کند.

قسمت 06 از فصل دوم اضافه شد

دانلود سریال Ted Lasso زیرنویس فارسی

دانلود سریال Ted Lasso

تد لاسو؛ سریالی ورزشی کمدی محصول شبکه اپل تی وی پلاس و بازیگری جیسون سودیکیس است. داستان زندگی «تد لاسو» مربی فوتبال که در بالاترین سطح فوتبال انگلستان مربیگری تیم پر حاشیه لندنی را برعهده میگیرد…

قسمت 12 فصل سوم اضافه شد

دانلود سریال

دانلود سریال The Missing

دانلود سریال The Missing

تعطیلات تونی و امیلی هیوز با ناپدید شدن پسر 5 ساله آنها الیور از بین جمعیت بزرگی که در شمال فرانسه جشن گرفته بودند به یک کابوس تبدیل می شود.

قسمت 08 از فصل دوم اضافه شد

دانلود سریال

دانلود سریال Life After Life زیرنویس فارسی

دانلود سریال Life After Life

اورسولا تاد یک شب در سال 1910 قبل از اینکه بتواند اولین نفس خود را بکشد می میرد. در همان شب در سال 1910، اورسولا متولد می شود و زنده می ماند.

قسمت 04 از فصل اول اضافه شد

دانلود سریال Lockwood & Co زیرنویس فارسی

دانلود سریال Lockwood & Co

یک استارت‌آپ کوچک که توسط دو پسر نوجوان و دختری تازه وارد و با استعداد فوق‌العاده روانی اداره می‌شود، سه نفر مرتد که قرار است رازی را کشف کنند که مسیر تاریخ را تغییر خواهد داد.

قسمت 08 فصل اول اضافه شد

دانلود سریال Slow Horses زیرنویس فارسی

دانلود سریال Slow Horses

تیمی از ماموران اطلاعاتی بریتانیا را دنبال می کند که به دلیل اشتباهات پایان کار خود به عنوان بخش تخلیه MI5 خدمت می کنند.

قسمت 06 فصل دوم اضافه شد

دانلود سریال Great Expectations زیرنویس فارسی

دانلود سریال Great Expectations

پیپ یتیمی را دنبال می کند که دوران کودکی خود را به عنوان شاگرد آهنگر گذرانده است و ناگهان از یک خیریه ناشناس پولی بادآورده دریافت می کند که به او اجازه می دهد به لندن سفر کند و وارد جامعه عالی شود.

قسمت 06 فصل اول اضافه شد

دانلود سریال Transatlantic زیرنویس فارسی

دانلود سریال Transatlantic

یک روزنامه نگار آمریکایی که طی 13 ماه اقامت در فرانسه در سال های 1940-1941، موفق شد برای بیش از 2000 پناهجو که در خطر از دست دادن جان خود بودند، عبور امن از فرانسه و ورود به ایالات متحده را فراهم کند.

قسمت 07 فصل اول اضافه شد

دانلود سریال Don’t Hug Me I’m Scared زیرنویس فارسی

دانلود سریال Don’t Hug Me I’m Scared

وقتی در مورد خانواده، برق و مرگ یاد می‌کنند، Red Guy، Yellow Guy و Green Duck را دنبال کنید. مراقب پیچ و تاب های عجیب و خطرناکی باشید که سر راه آنها قرار می گیرد زیرا خانه به ظاهر امن آنها نشان می دهد که آنها در یک کابوس واقعی زندگی می کنند.

قسمت 06 فصل اول اضافه شد