حالت شب و روز

ورود ثبت نام

دانلود فیلم 2001: A Space Odyssey
جز 250 فیلم برتر با رتبه 90

خلاصه داستان :سه دانشمند منجمد شده و هال ۹۰۰۰ کامپیوتری که مغز سفینه است به مشتری فرستاده شده اند تا گیرنده امواج را شناسایی کنند. اما این ماموریت با خطر مواجه شده است، هال ۹۰۰۰ باید تصمیم بگیرد که جان خدمه مهم تر است و یا اهداف ماموریت.

کیفیت BluRay Full HD اضافه شد.

دانلود فیلم ۲۰۰۱: A Space Odyssey [ دانلود رایگان + بهترین کیفیت ها ]

فیلم در دوران ماقبل تاریخ شروع می شود جائیکه با ظهور بلوکه ای عظیم میمون‌ها وحشتزده به این‌سو و آن‌سو می روند. سپس به عصر مدرن می رویم جائیکه بلوکه ای دیگر روی ماه کشف شده است که امواجی را مداوما به مشتری می فرستد. دکتر دیوید بومن، فرانک پولی، سه دانشمند منجمد شده و هال ۹۰۰۰ کامپیوتری، که مغز سفینه است به مشتری فرستاده شده اند تا گیرنده امواج را شناسایی کنند. اما این ماموریت با خطر مواجه شده و کنترل امور از دست این دانشمندان فضایی خارج می شود. برای دانلود فیلم های جدید به سایت مووینه مراجعه کنید.

 

فیلم ۲۰۰۱ ادیسه فضایی

فیلم ۲۰۰۱: A Space Odyssey محصول کشور انگلستان و در ژانر علمی تخیلی ، ماجراجویی می‌باشد و به کارگردانی Stanley Kubrick در سال ۱۹۶۸ ساخته شده است. در فیلم ۲۰۰۱ یک ادیسه فضایی بازیگرانی چون Daniel Richter، Gary Lockwood، Keir Dullea، William Sylvester، و… به ایفای نقش پرداخته اند.

 

تماشای آنلاین فیلم ۲۰۰۱: A Space Odyssey

پخش آنلاین کیفیت ۱۰۸۰پخش آنلاین کیفیت ۷۲۰پخش آنلاین کیفیت ۴۸۰
لینک های دانلود
  • ۲۷ فروردین ۱۴۰۰
  • ۰
  • 1,047 بازدید
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0