دانلود فیلم Men in Black: International 2019

دانلود فیلم Men in Black: International 2019

5.6/10 123k
- - - | | -

دانلود فیلم مردان سیاه پوش 4 بین الملل (Men in Black: International) تیم مردان سیاه پوش آنقدر گسترش یافته تا سرتاسر جهان را پوشش دهد اما دنیا پر از مشکل شده و محافظت از آن کار سخت‌تری شده است. حال با این اوصاف، مامور اچ پیراسته و خوش‌پوش (کریس همسورث) به همراه ماموری تازه‌کار اما فوق‌العاده مصمم یعنی ام (تسا تامپسون) با یکدیگر تیم تشکیل داده‌اند؛ یک زوج بسیار عجیب که احتمال موفق شدن آنها در کنار هم خیلی کم است. زمانی که آنها با یک تهدید بیگانه جدید روبه‌رو می‌شوند که می‌تواند شکل هر کسی (از جمله ماموران خود مردان سیاه پوش) را بگیرد، مجبور می‌شوند اختلافات را کنار بگذارند و به یک ماجراجویی در سرتاسر دنیا بروند تا بتوانند اول از همه سازمان خود و در نهایت کل دنیا را نجات دهند...

دانلود فیلم Men in Black: International 2019 [بهترین کیفیت ها + دانلود رایگان]

فیلم Men in Black: International 2019 یکی از بهترین فیلم های خارجی بخش دانلود فیلم سایت مووینه هست، که شما می توانید دانلود Men in Black: International 2019  را با بهترین کیفیت انجام دهید و با تماشا Men in Black: International 2019  در کیفیت های مختلف از فیلم Men in Black: International 2019  لذت ببرید.

 

دانلود فیلم Men in Black: International 2019

فیلم Men in Black: International 2019

یکی از محبوب ترین فیلم های دهه در چین فیلم Men in Black: International 2019 هست با بازی Chris Hemsworth و Tessa Thompson و Kumail Nanjiani و بسیار بازیگر خوب دیگر به کارگردانی F. Gary Gray در فیلم Men in Black: International 2019   نقش آفرینی کرده اند.

دلیل بروزرسانی
به زودی منتشر می شود.
  • برچسب ها
  • ۱۵ مهر ۱۴۰۰
  • ۰
  • 547 بازدید
فیلم های مشابه

دیدگاه کاربران