حالت شب و روز

ورود ثبت نام

دانلود فیلم The Beast 1975

دانلود فیلم The Beast 1975

خلاصه داستان :به شرطی که ظرف شش ماه از مرگ تاجر برجسته فیلیپ برودورست ، دختر محبوب و وارث او به ثروت عظیم او لوسی با ماتورین ، پسر مارکیس پیر د لسپرانس ازدواج کند ، لوسی بی گناه بی عیب با عمه اش به ملک در حال فرو ریختن از شوهرش می روند اما این املاک نجیب که در اعماق جنگل های انبوه فرانسه واقع شده است ، جایی که قرن ها پیش ، یک جانور خارق العاده وحشی و وحشی در جنگل هایی که توسط یک شهوت خام و خاموش ناپذیر برای دختران بدون بکر و بکر محافظت می شد ، پرسه می زد. طولی نکشید که لوسی جوان کاملاً از افسانه های تهدیدآمیز و شایعات عجیب و غریب مبنی بر ابر نام خانواده خبرهای چشمگیر و وحشتناکی از تجسم بی سابقه ای را نمی داند. آیا در افسانه Beast of Gévaudan کمی حقیقت وجود دارد؟

به زودی منتشر می شود

دانلود فیلم The Beast 1975 [بهترین کیفیت ها + دانلود رایگان]

فیلم The Beast 1975 یکی از بهترین فیلم های خارجی بخش دانلود فیلم سایت مووینه هست، که شما می توانید دانلود The Beast 1975 را با بهترین کیفیت انجام دهید و با تماشا The Beast 1975 در کیفیت های مختلف از فیلم The Beast 1975 لذت ببرید.

 

فیلم The Beast 1975

یکی از محبوب ترین فیلم های حال حاضر در فرانسه فیلم The Beast 1975 هست با بازی Daniela Vega و Francisco Reyes و بسیار بازیگر خوب دیگر در فیلم The Beast 1975 نقش آفرینی کرده اند.

  • ۲۷ فروردین ۱۴۰۰
  • ۰
  • 341 بازدید
فیلم های مشابه
دیدگاه بگذارید 0