ژانر‌ها: عاشقانه

دانلود فیلم Love Under the Lemon Tree 2022 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم Love Under the Lemon Tree 2022

زمانی که بک عکاس مسافرتی تصمیم می گیرد در یک مسابقه عکاسی شرکت کند، به جزیره آفتابی سرنیتی می رود. بک با اقامت در مزرعه درخت لیموی جذاب شهر، با صاحب خشن اما خوش تیپ، جاشوا، ملاقات می کند و این زوج به توافق می رسند.

دانلود فیلم A Tail of Love 2022

دانلود فیلم A Tail of Love 2022

وقتی بلا متوجه می شود که بودجه برای مرکز نجات سگش متوقف شده است، به JR، سربازی که به سرعت به یکی از نجات دهندگان او، یک ژرمن شپرد به نام Indie وابسته می شود، روی می آورد.

دانلود فیلم

دانلود فیلم The Swan Princess: Escape from Castle Mountain 1997

دانلود فیلم The Swan Princess: Escape from Castle Mountain 1997

اولین سالگرد ازدواج پرنسس اودت و پرنس درک با آتش سوزی های مزرعه ای که توسط ناکلز ایجاد می شود، پرت می شود. استاد او کلاویوس، می خواهد جهان را فتح کند، و او باید یک ...

دانلود فیلم

دانلود فیلم Somebody I Used to Know 2023 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم Somebody I Used to Know 2023

در سفری به زادگاهش، الی معتاد به کار خاطراتشان را با شان سابقش مرور می کند و شروع به زیر سوال بردن همه چیز درباره شخصی که تبدیل شده است، می کند. همه چیز زمانی گیج کننده تر می شود که کسیدی را ملاقات می کند، کسی که او را به یاد شخصی که از آن استفاده کرده است می اندازد...

دانلود فیلم Yaanai 2022 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم Yaanai 2022

خانواده PRV که با دو زن و فرزندانش در ولسوالی رامند زندگی می کنند. همچنین خانواده ای هستند که متقاعد شده اند که خانواده PRV فقط باعث مرگ برادرش شده است. این فیلم اتفاقات زیادی را روایت می کند که در دو ...

دانلود فیلم Christmas in Conway 2013

دانلود فیلم Christmas in Conway 2013

دانکن مایور آنقدر سوزی را دوست داشت که می خواست آخرین هدیه کریسمس را قبل از مرگ به او بدهد. او به هیچ عواقبی یا چیز دیگری اهمیت نمی داد.

دانلود فیلم

دانلود فیلم Ticket to Paradise 2022 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم Ticket to Paradise 2022

یک زوج طلاق گرفته با هم متحد می شوند و به بالی سفر می کنند تا دخترشان را از انجام همان اشتباهی که فکر می کنند 25 سال پیش مرتکب شده اند باز دارند.

دانلود فیلم Three Thousand Years of Longing 2022 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم Three Thousand Years of Longing 2022

یک محقق تنها، در سفر به استانبول، یک جن را کشف می کند که در ازای آزادی سه آرزو را به او پیشنهاد می کند.

دانلود فیلم The Maid 1990

دانلود فیلم The Maid 1990

مردی برای شروع کار جدیدش در بانک به پاریس می رود. هنگامی که او عاشق یک زن زیبا می شود، تصمیم می گیرد به عنوان خدمتکار او کار کند - تا زمانی که متوجه می شود که او نه تنها رئیس او، بلکه همکار او در بانک است.

دانلود فیلم

دانلود فیلم Angel Eyes 2001

دانلود فیلم Angel Eyes 2001

یک مرد مرموز به سمت یک افسر پلیس زن شیطون کشیده می شود و یک رابطه غیرعادی شکل می گیرد، زیرا همه چیز آنطور که به نظر می رسد نیست.

دانلود فیلم