ژانر‌ها: جنگی

دانلود فیلم Boys of Abu Ghraib 2014

دانلود فیلم Boys of Abu Ghraib 2014

یک سرباز آمریکایی مستقر در ابوغریب خود را پشت دیوارهای سایت بدنام هارد می بیند، جایی که دوستی پنهانی با یک زندانی عراقی برقرار می کند.

دانلود فیلم

دانلود فیلم Block-Heads 1938

دانلود فیلم Block-Heads 1938

استن که بیست سال وفادارانه در پست خود در جنگ جهانی اول باقی مانده بود، سرانجام به خانه می‌آید، جایی که بهترین دوستش، اولی، او را می‌پذیرد، و به این ترتیب به او اجازه می‌دهد تا بسیاری از راحتی‌های دنیای مدرن را کشف کند.

دانلود فیلم

دانلود فیلم Harrison’s Flowers 2000

دانلود فیلم Harrison’s Flowers 2000

هنگامی که یک عکاس نیوزویک در یوگسلاوی جنگ زده ناپدید می شود، همسرش برای یافتن او به اروپا سفر می کند.

دانلود فیلم

دانلود فیلم Kampen om Narvik – Hitlers første nederlag 2022 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم Kampen om Narvik – Hitlers første nederlag 2022

آوریل 1940. چشم جهان به نارویک، شهر کوچکی در شمال نروژ، منبع سنگ آهن مورد نیاز برای ماشین آلات جنگی هیتر است. از طریق دو ماه جنگ شدید زمستانی، هیتلر اولین شکست خود را متحمل شد.

دانلود فیلم Wolves of War 2022 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم Wolves of War 2022

در پایان جنگ جهانی دوم، یک افسر سرسخت بریتانیایی گروهی از کماندوهای متفقین را در آخرین مأموریت غیرممکن برای بیرون کشیدن یک آمریکایی که توسط نازی ها گروگان گرفته شده بود، به داخل خاک دشمن در بایرن هدایت می کند.

دانلود فیلم Spitfire Over Berlin 2022 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم Spitfire Over Berlin 2022

اوت 1944. در حالی که هشتمین نیروی هوایی آمریکا آماده حمله به آلمان نازی است، اطلاعات بریتانیا متوجه می شود که آنها می توانند در یک تله مرگبار پرواز کنند. ستوان پرواز ادوارد بارنز در حالی که فقط چند ساعت فرصت باقی مانده است، باید یک پرواز را انجام دهد...

دانلود فیلم Devotion 2022 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم Devotion 2022

یک جفت خلبان جنگنده نیروی دریایی ایالات متحده در طول جنگ کره جان خود را به خطر می اندازند و به یکی از مشهورترین بالمردان نیروی دریایی تبدیل می شوند.