ژانر‌ها: ماجراجویی

دانلود سریال Vinland Saga زیرنویس فارسی

دانلود سریال Vinland Saga

تورفین سفری را با قاتل پدرش دنبال می کند تا انتقام بگیرد و به عنوان یک جنگجوی شرافتمند در یک دوئل به زندگی خود پایان دهد و به پدرش ادای احترام کند.

قسمت 10 فصل دوم اضافه شد

دانلود سریال

دانلود سریال Superman & Lois زیرنویس فارسی

دانلود سریال Superman & Lois

معروف‌ترین روزنامه‌نگار ابرقهرمانی و معروف‌ترین روزنامه‌نگار کتاب‌های کمیک جهان با فشارها و پیچیدگی‌هایی مواجه است که با ایجاد تعادل بین کار، عدالت و والدین در جامعه امروزی همراه است.

قسمت 01 فصل سوم اضافه شد

دانلود سریال Star Wars: The Bad Batch زیرنویس فارسی

دانلود سریال Star Wars: The Bad Batch

«دسته بد» از کلون‌های نخبه و آزمایشی بلافاصله پس از جنگ‌های کلون‌ها از میان کهکشانی در حال تغییر راه خود را باز می‌کنند.

قسمت 13 فصل دوم اضافه شد

دانلود سریال The Flash زیرنویس فارسی

دانلود سریال The Flash

“بری” با آزمایشگاه “استار” همکار میشه و زندگی خودش رو صرف حفاظت از بیگناهان میکنه. فعلاً تنها دوست های نزدیک و همکارهاش میدونن که “بری” سریعترین انسان زنده ی روی زمینه، اما طولی نمیکشه تا دنیا بفهمه که “بری آلن” به “فلَش” تبدیل شده و…

قسمت 06 فصل نهم اضافه شد

دانلود سریال The Mandalorian زیرنویس فارسی

دانلود سریال The Mandalorian

داستان این سریال که در دنیای خیالی جنگ ستارگان در جریان میباشد و درباره یک تفنگدار تنها به نام ماندالورین است که درد و رنج های بسیاری را کشیده هست و در یک کهکشان دور افتاده خارج از قلمرو جدید سرگردان میباشد و سعی دارد به هدف خود برسد. اما…

قسمت 03 فصل سوم اضافه شد

دانلود سریال

دانلود سریال The Last of Us زیرنویس فارسی

دانلود سریال The Last of Us

جوئل و الی، زوجی که از طریق سختی دنیایی که در آن زندگی می‌کنند به هم متصل شده‌اند، مجبور می‌شوند شرایط وحشیانه و قاتلان بی‌رحم را در سفری در سراسر آمریکای پس از همه‌گیری تحمل کنند.

قسمت 09 فصل اول اضافه شد

دانلود سریال Record of Ragnarok زیرنویس فارسی

دانلود سریال Record of Ragnarok

هر 1000 سال، شورای خدایان برای تصمیم گیری در مورد سرنوشت بشریت گرد هم می آیند. پس از گذشت 7 میلیون سال از تاریخ بشر، خدایان به این تصمیم می‌رسند که انسان‌ها غیرقابل جبران هستند و باید منقرض شوند.

قسمت 10 فصل دوم اضافه شد

دانلود سریال My Dad the Bounty Hunter

دانلود سریال My Dad the Bounty Hunter

دو کودک را دنبال می‌کند که وقتی به طور تصادفی به فضا می‌روند، متوجه می‌شوند که پدرشان سخت‌ترین شکارچی جایزه در تمام کهکشان‌ها است.

قسمت 10 فصل اول اضافه شد

دانلود سریال

دانلود سریال Kung Fu Panda: The Dragon Knight زیرنویس فارسی

دانلود سریال Kung Fu Panda: The Dragon Knight

پو را دنبال می کند که با یک شوالیه انگلیسی غیرمعمول به نام Wandering Blade شریک می شود تا قبل از انجام یک جفت راسو مرموز مجموعه ای از چهار سلاح قدرتمند را پیدا کند و جهان را از نابودی نجات دهد.

قسمت 12 فصل دوم اضافه شد

دانلود سریال National Treasure: Edge of History زیرنویس فارسی

دانلود سریال National Treasure: Edge of History

جس والنزوئلا، یک دریمر 20 ساله، برای کشف رمز و راز تاریخچه خانوادگی خود به کاوش می رود و با کمک دوستانش به دنبال بازیابی گنج از دست رفته تاریخی است.

قسمت 09 فصل اول اضافه شد