ژانر‌ها: انیمیشن

دانلود سریال The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel

دانلود سریال The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel

تقویم سپتیانی سال 1205. لاوی در آمبریا شمالی، فقیرترین منطقه در شمال غربی زموریا به دنیا آمد. او برای محافظت از زادگاهش و متمایز کردن خود از جگرهای شمالی، بزرگترین قاره قاره، نام نویسی می کند...

قسمت 02 فصل اول اضافه شد

دانلود سریال Tokyo Revengers زیرنویس فارسی

دانلود سریال Tokyo Revengers

زندگی تاکمیچی هاناگاکی پر از بدبیاری و بدبختی است. درست زمانی که تاکمیچی فکر می‌کند که بدتر از این نمی‌شود، متوجه می‌شود که هیناتا تاچیبانا، دوست دختر سابقش، توسط باند توکیو مانجی به قتل رسیده است

قسمت 12 فصل دوم اضافه شد

دانلود سریال Star Wars: The Bad Batch زیرنویس فارسی

دانلود سریال Star Wars: The Bad Batch

«دسته بد» از کلون‌های نخبه و آزمایشی بلافاصله پس از جنگ‌های کلون‌ها از میان کهکشانی در حال تغییر راه خود را باز می‌کنند.

قسمت 14 فصل دوم اضافه شد

دانلود سریال Vinland Saga زیرنویس فارسی

دانلود سریال Vinland Saga

تورفین سفری را با قاتل پدرش دنبال می کند تا انتقام بگیرد و به عنوان یک جنگجوی شرافتمند در یک دوئل به زندگی خود پایان دهد و به پدرش ادای احترام کند.

قسمت 10 فصل دوم اضافه شد

دانلود سریال

دانلود سریال Don’t Hug Me I’m Scared زیرنویس فارسی

دانلود سریال Don’t Hug Me I’m Scared

وقتی در مورد خانواده، برق و مرگ یاد می‌کنند، Red Guy، Yellow Guy و Green Duck را دنبال کنید. مراقب پیچ و تاب های عجیب و خطرناکی باشید که سر راه آنها قرار می گیرد زیرا خانه به ظاهر امن آنها نشان می دهد که آنها در یک کابوس واقعی زندگی می کنند.

قسمت 06 فصل اول اضافه شد

دانلود سریال Record of Ragnarok زیرنویس فارسی

دانلود سریال Record of Ragnarok

هر 1000 سال، شورای خدایان برای تصمیم گیری در مورد سرنوشت بشریت گرد هم می آیند. پس از گذشت 7 میلیون سال از تاریخ بشر، خدایان به این تصمیم می‌رسند که انسان‌ها غیرقابل جبران هستند و باید منقرض شوند.

قسمت 10 فصل دوم اضافه شد

دانلود سریال My Dad the Bounty Hunter

دانلود سریال My Dad the Bounty Hunter

دو کودک را دنبال می‌کند که وقتی به طور تصادفی به فضا می‌روند، متوجه می‌شوند که پدرشان سخت‌ترین شکارچی جایزه در تمام کهکشان‌ها است.

قسمت 10 فصل اول اضافه شد

دانلود سریال

دانلود سریال Kung Fu Panda: The Dragon Knight زیرنویس فارسی

دانلود سریال Kung Fu Panda: The Dragon Knight

پو را دنبال می کند که با یک شوالیه انگلیسی غیرمعمول به نام Wandering Blade شریک می شود تا قبل از انجام یک جفت راسو مرموز مجموعه ای از چهار سلاح قدرتمند را پیدا کند و جهان را از نابودی نجات دهد.

قسمت 12 فصل دوم اضافه شد

دانلود سریال Rick and Morty زیرنویس فارسی

دانلود سریال Rick and Morty

سریال انیمیشنی ریک و مورتی، مجموعه تلویزیونی آمریکایی در ژانر انیمیشن، علمی تخیلی و کمدی می باشد که توسط جاستین رویلند و دن هارمون تهیه شده است. داستان سریال، حول ریک، دانشمند دیوانه و مورتی، نوهٔ پریشان و خامش که وقت خود را میان خانواده و ماجراجویی‌های علمی پدربزرگش تقسیم کرده، می‌گذرد.

قسمت 10 فصل ششم اضافه شد

دانلود سریال