ژانر‌ها: کمدی

دانلود سریال The Heavenly Idol زیرنویس فارسی

دانلود سریال The Heavenly Idol

لمبری یک کاهن اعظم از دنیایی دیگر است که با پادشاه شیاطین مبارزه می‌کند. در این میان او یک روز به شکلی اسرارآمیز در بدن یکی از اعضای یک گروه موسیقی کره‌ای از خواب بیدار می‌شود. اعضای این گروه 3 سال است که با هم هستند اما به دلیل عدم موفقیت در آستانه سقوط قرار دارند و…

قسمت 11 فصل اول اضافه شد

دانلود سریال Shrinking زیرنویس فارسی

دانلود سریال Shrinking

یک درمانگر غمگین شروع به گفتن دقیقاً به مشتریان خود می کند که چه فکر می کند. او با نادیده گرفتن آموزش و اخلاق خود، متوجه می شود که تغییرات بزرگی در زندگی مردم ایجاد می کند - از جمله زندگی خودش.

قسمت 09 فصل اول اضافه شد

دانلود سریال Extrapolations زیرنویس فارسی

دانلود سریال Extrapolations

داستان‌های پیش‌بینی‌نشده از اینکه چگونه تغییرات آتی سیاره ما بر عشق، ایمان، کار و خانواده در مقیاس شخصی و انسانی تأثیر می‌گذارد.

قسمت 04 فصل اول اضافه شد

دانلود سریال Lucky Hank زیرنویس فارسی

دانلود سریال Lucky Hank

پروفسور هنک دورو، رئیس دپارتمان انگلیسی در یک کالج با بودجه کم، مرز بین بحران میانسالی و فروپاشی تمام عیار را دنبال می کند و هرج و مرج غیرمعمول را در زندگی شخصی و حرفه ای خود دنبال می کند.

قسمت 02 فصل اول اضافه شد

دانلود سریال Ted Lasso زیرنویس فارسی

دانلود سریال Ted Lasso

تد لاسو؛ سریالی ورزشی کمدی محصول شبکه اپل تی وی پلاس و بازیگری جیسون سودیکیس است. داستان زندگی «تد لاسو» مربی فوتبال که در بالاترین سطح فوتبال انگلستان مربیگری تیم پر حاشیه لندنی را برعهده میگیرد…

قسمت 02 فصل سوم اضافه شد

دانلود سریال

دانلود سریال Unforgettable Love زیرنویس فارسی

دانلود سریال Unforgettable Love

مشاور روان‌شناختی کودک، کوین یییو، و هی کیائویان، مدیر عامل شرکت He-Group ابتدا ازدواج کردند و سپس عاشق شدند. کوین یییو، صمیمی و مهربان، خانواده پدر و پسر تنها و بی تفاوت هی را به تدریج درمان کرد.

قسمت 24 فصل ششم اضافه شد

دانلود سریال Don’t Hug Me I’m Scared زیرنویس فارسی

دانلود سریال Don’t Hug Me I’m Scared

وقتی در مورد خانواده، برق و مرگ یاد می‌کنند، Red Guy، Yellow Guy و Green Duck را دنبال کنید. مراقب پیچ و تاب های عجیب و خطرناکی باشید که سر راه آنها قرار می گیرد زیرا خانه به ظاهر امن آنها نشان می دهد که آنها در یک کابوس واقعی زندگی می کنند.

قسمت 06 فصل اول اضافه شد

دانلود سریال That ’90s Show زیرنویس فارسی

دانلود سریال That ’90s Show

اکنون سال 1995 است، لیا فورمن برای تابستان به پدربزرگ و مادربزرگش می‌رود، جایی که با نسل جدیدی از Point Place، WI، بچه‌ها زیر نظر کیتی و درخشش شدید قرمز پیوند می‌خورد.

قسمت 08 فصل اول اضافه شد

دانلود سریال Gaus Electronics زیرنویس فارسی

دانلود سریال Gaus Electronics

استرس برای اعضای تیم بازاریابی 3 بخش لوازم خانگی در مرکز مرکزی Gaus Electronics غریبه نیست. این شرکت یک شرکت شلوغ و چندملیتی است، اما این تیمی است که اکثر کارگران آرزوی خروج از آن را دارند - و ...

قسمت 12 فصل اول اضافه شد

دانلود سریال Doom Patrol زیرنویس فارسی

دانلود سریال Doom Patrol

هر کدام از اعضای گروه "دووم پاترول" از حوادث وحشتناکی که به آنها توانایی‌های ابر انسانی اعطا کرده، رنج برده‌اند؛ حوادثی که در ازای توانایی‌های ابر انسانی، ظاهری زشت و بد شکل به آنها داده است. اعضای این تیم که هر کدام سختی‌های زیادی را تحمل کردند و به نوعی زیر پا له شده بودند، توانستند از طریق "چیف"، هدف زندگی‌شان را پیدا کنند. "چیف" آنها را جمع‌آوری کرد ...

قسمت 03 فصل چهارم اضافه شد