ژانر‌ها: معمایی

دانلود سریال Extrapolations زیرنویس فارسی

دانلود سریال Extrapolations

داستان‌های پیش‌بینی‌نشده از اینکه چگونه تغییرات آتی سیاره ما بر عشق، ایمان، کار و خانواده در مقیاس شخصی و انسانی تأثیر می‌گذارد.

قسمت 03 فصل اول اضافه شد

دانلود سریال Servant زیرنویس فارسی

دانلود سریال Servant

یک زوج جوان ودردسرساز بعد از مرگ ناگهانی نوزادشان آنرا با یک مدل شبیه سازی شده جایگرین میکنند.

قسمت 10 فصل چهارم اضافه شد

دانلود سریال Our Blooming Youth زیرنویس فارسی

دانلود سریال Our Blooming Youth

داستانی درباره شاهزاده ای که کتابی درباره داستان های ارواح دریافت می کند که حاوی انواع نفرین های زندگی است و احساس می کند نفرین یکی یکی در حال رخ دادن است.

قسمت 12 فصل اول اضافه شد

دانلود سریال Poker Face زیرنویس فارسی

دانلود سریال Poker Face

چارلی توانایی خارق‌العاده‌ای برای تشخیص اینکه کسی دروغ می‌گوید دارد. او با پلیموث باراکودا خود به جاده می‌آید و با هر توقف با گروه جدیدی از شخصیت‌ها و جنایات عجیب روبرو می‌شود که نمی‌تواند حل کند.

قسمت 10 فصل اول اضافه شد

دانلود سریال Hunters زیرنویس فارسی

دانلود سریال Hunters

در سال 1977 در شهر نیویورک، یک مرد جوان یهودی مشکل دار که برای انتقام می خواهد توسط یک گروه مخفی از شکارچیان نازی که در یک جنگ مخفیانه علیه گروهی از مقامات بلندپایه نازی در مخفی شده اند، دستگیر می شود که برای ایجاد ارتش چهارم تلاش می کنند.

قسمت 07 فصل دوم اضافه شد

دانلود سریال The Blacklist زیرنویس فارسی

دانلود سریال The Blacklist

لیست سیاه مجموعه تلویزیونی ساخت شبکه ان ابی اس است. ساخت مجموعه از سال ۲۰۱۳ شروع شده است. یکی از مشهورترین تبهکاران و چهارمین نفر در لیست ده فرد تحت تعقیب به نام ریموند “رد” ردینگتون (جیمز اسپیدر)، ناگهان تصمیم می‌گیرد خودش را تسلیم پلیس کند و برای دستگیری هم‌قطارانش با آنها همکاری نماید و شرط وی این است که تنها با مأمور تازه‌وارد اف‌بی‌آی، الیزابت “لیز” کین (مگان بون) همکاری کند. اف‌بی‌آی یک نیروی ویژه را مخصوص همکاری با وی کرده و الیزابت کین نیز اطلاعات و پرونده ها را از ردینگتون دریافت میکند.

قسمت 02 فصل دهم اضافه شد

دانلود سریال Inside Man

دانلود سریال Inside Man

یک زندانی محکوم به اعدام در ایالات متحده و یک زن که در زیرزمینی زیر یک معاونت انگلیسی گیر افتاده است، به غیرمنتظره ترین راه از هم عبور می کنند.

قسمت 04 فصل اول اضافه شد

دانلود سریال

دانلود سریال The Snow Girl

دانلود سریال The Snow Girl

در طول رژه سواره نظام مجوس، دختر خانواده مارتین، آمایا ناپدید می شود. روزنامه‌نگار میرن، مصمم به یافتن او، پرونده را به عهده می‌گیرد.

قسمت 06 فصل اول اضافه شد

دانلود سریال National Treasure: Edge of History زیرنویس فارسی

دانلود سریال National Treasure: Edge of History

جس والنزوئلا، یک دریمر 20 ساله، برای کشف رمز و راز تاریخچه خانوادگی خود به کاوش می رود و با کمک دوستانش به دنبال بازیابی گنج از دست رفته تاریخی است.

قسمت 09 فصل اول اضافه شد