زبان: لاتین

دانلود فیلم The Calling 2014

دانلود فیلم The Calling 2014

کارآگاه هیزل میکالف در شهر خواب‌آلود فورت دونداس نگرانی زیادی نداشته است تا اینکه مجموعه‌ای از قتل‌های وحشتناک در حومه اطراف، او را با یک قاتل زنجیره‌ای روبه‌رو می‌کند که توسط یک فراخوان بالاتر هدایت می‌شود.

دانلود فیلم

دانلود فیلم The Son’s Room 2001

دانلود فیلم The Son’s Room 2001

یک روانکاو و خانواده اش وقتی پسرشان در یک حادثه غواصی جان خود را از دست می دهد، ضربه روحی عمیقی را متحمل می شوند.

دانلود فیلم

دانلود فیلم Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007

دانلود فیلم Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007

در حالی که هشدار آنها در مورد بازگشت لرد ولدمورت مورد تمسخر قرار می گیرد، هری و دامبلدور مورد هدف مقامات جادوگر قرار می گیرند زیرا یک بوروکرات مستبد به آرامی قدرت را در هاگوارتز به دست می گیرد.

دانلود فیلم

دانلود سریال Vikings: Valhalla زیرنویس فارسی

دانلود سریال Vikings: Valhalla

اتفاقات این سریال 100 سال پس از حوادث سریال Vikings رخ می دهد، ماجراهای لیف اریکسون، فریدیس، هارالد هاردرادا و پادشاه نورمن ویلیام فاتح به تصویر کشیده می شود...

قسمت 08 فصل دوم اضافه شد

دانلود فیلم Amadeus 1984 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم Amadeus 1984

«آنتونیو سالیری» معتقد است که موسیقی موتزارت آوایی الهی است. آو آرزو می کرد همچون موتزارت یک موسیقیدان حرفه ای بود تا می توانست با نوشتن آهنگ، خدا را پرستش کند. اما او نمی تواند درک کند که چرا خدا به چنین موجود مبتذلی این استعداد را عطا کرده تا نماینده ی او باشد. حسادت سالیری به دشمنی با خدایی می انجامد که بزرگی اش را با دادن چنان استعدادی به موتزارت به اثبات رسانده بود. سالیری خود را برای گرفتن انتقام آماده می کند…

به زودی منتشر می شود

دانلود فیلم Paths of Glory 1957 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم Paths of Glory 1957

دانلود فیلم راه‌های افتخار (Paths of Glory) زمستان ۱۹۱۶ است و ارتش آلمان، درست بیرونِ دروازه‌های پاریس، مقابل نیروهای فرانسوی در سنگرهایشان، در گِل گیر کرده‌است. اگرچه تلفات بالا نیست، ولی خاکی هم تسخیر نمی‌شود. درحالی‌که فشار از سوی سیاستمدارها بالا گرفته تا به هر ترتیب، پیشرفت‌هایی در جبههٔ جنگ صورت گیرد، دو ژنرالِ خودمحورِ فرانسوی، برولار و میرو نقشهٔ حمله‌ای را طرح می‌ریزند که از همان ابتدا محکوم به شکست است.

به زودی منتشر می شود

دانلود فیلم ۱۹۷۲ The Godfather زیرنویس فارسی

دانلود فیلم ۱۹۷۲ The Godfather

فیلم پدرخوانده (The Godfather) فیلم در جشن عروسی کانی، دختر دون ویتو کورلئونه، در لانگ بیچ نیویورک، لانگ آیلند شروع می شود. وقت پدرخوانده برای شنیدن خواهش های دوستان و زیردستان چاپلوس پر شده است. یکی از این خواهش ها را پسرخوانده ی او، جانی فونتی خواننده مطرح می کند. آن خواهش چیست؟

کیفیت BluRay Full HD اضافه شد.

دانلود فیلم

دانلود فیلم Dead Poets Society 1989 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم Dead Poets Society 1989

یک معلم ادبیات به نام «جان کیتینگ» (رابین ویلیامز) برای دانش آموزانش بوسیله عشق و شعر الهام بخش میشود تا دم را غنیمت شمارند.

دانلود فیلم

دانلود فیلم The Exorcist 1973 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم The Exorcist 1973

جسم دختر بچه‌ ی دوازده ساله ای توسط نیرویی شیطانی تسخیر می شود. مادر او برای نجات دخترش از دو کشیش کمک می گیرد و ...

دانلود فیلم