بهترین فیلم های ترسناک سال 2020 + [ لینک دانلود و تریلر ]

بهترین فیلم های ترسناک سال ۲۰۲۰ + [ لینک دانلود و تریلر ]

۱۳ مهر ۱۳۹۹
۰ 700 بازدید

چرا احساس می شود فیلم های ترسناک همیشه کم ارزش هستند؟ یک چیز قطعی در میان است، آن هم  نظرات منتقدان و ایده پردازان سینما است که از الگو ها، عقاید فلسفی و سیاسی پیروی می کند. فیلم های ترسناک به دوبخش تقسیم می شوند، یکی از آن ها حضور اجنه و یا دیوانگان آدم کش است با صحنه های و جلوه های ویژه ترسناک که می توانند برای مدتی احساس ترس را از خانه های تاریک و یا مکان های خلوت به ما بدهند اما در بخش دوم علاوه بر صحنه های ترسناک محتوای فیلم ذهن شمارا نشانه می گیرد و می تواند تا مدت ها و یا حتی سال ها فکرتان را مشغول کند.

هدف از ایجاد این لیست آشنایی شما فیلم دوستان عزیز با محبوب ترین فیلم های ترسناک سال ۲۰۲۰ است که البته ممکن تا پایان سال ۲۰۲۰ با وجود اکران فیلم های ترسناک جدید تر این لیست بروز رسانی شود. با ما در بخش از مقالات مووینه همراه باشید.

 

۴۵) The Pool استخر

تاریخ انتشار: ۲۰ جولای

بازیگران: تیرادای وونگپوپان ، راتنامو راچیراتام

کارگردان:  پینگ لامپراپلونگ

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد: تصور کنید در یک استخر عمیق که آب در آن نیست گیر کرده اید و نمی توانید به نردبان برسید. اکنون تصور کنید که یک تمساح هم در کنار شما است و شما کاملا تنها هستید (به جز یک سگ) ، هیچ کس نمی داند کجا هستید. استخر یک فیلم تایلندی میهج است که می توانید آن را تماشا کنید.

۴۴) Becoming  در حال تبدیل شدن

تاریخ انتشار: ۶ مارس

بازیگران: توبی کبل ، پنه لوپه میچل ، جیسون پاتریک

کارگردان: عمر نعیم

چرا این فیلم ارزش تماشای دارد: یک زوج متاهل در سفر جاده ای تحت تأثیر این واقعیت قرار می گیرند که یکی از آنها مانند گذشته نیست. به زبان ساده تر: نوعی شیطان بدن شوهر تسخیر کرده است و او را مجبور به انجام کارهای وحشتناک می کند. اگر به مسائل تسخیر روح توسط شیطان و انسان اعتقاد دارید این فیلم را ببینید.

 

۴۳) VFW  وی اف دبلیو

تاریخ انتشار: ۱۴ فوریه

بازیگران: استفان لنگ ، فرد ویلیامسون ، ویلیام سدلر

کارگردان: جو بگوس

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد: گروهی از کهنه سربازان جنگ، جان خود را برای دفاع از زن جوانی که در پست محلی خود در VFW پناه گرفته است ، به خطر می اندازند ، تا آن زن را از آنجا فراری دهند. این فیلم ترسناک هیجان انگیز با بودجه کم و با کیفیت بالا ساخته شده است. صحنه های محاصره این گروه توسط مواد فروشان جانی، یکی از دیدنی ترن بخش های این فیلم است.

 

۴۲)  The Grudge   کینه

تاریخ انتشار: ۳ ژانویه

بازیگران: آندره ریزبورو ، تارا وست وود ، بتی گیلپین

کارگردان: نیکولاس پسی

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد: این بازسازی عجیب و غریب ممکن است طرفداران سریال اصلی ژاپنی (یا کسانی که از راه اندازی مجدد آمریکایی هستند) را به وجد نیاورد ، اما من حداقل چند طرفدار فیلم ترسناک را می شناسم که این فیلم را بسیار دوست داشته اند. کینه کاملاً آهسته و به عنوان رویه ای شامل یک قتل هولناک آغاز می شود ، اما بخش سوم با یک شبح ترسناک رو به رو می شود که ماجرا را تغییر می دهد.

۴۱) The Wretched  رنجور

تاریخ انتشار: ۱ مه

بازیگران: جان پل هوارد ، پایپر کوردا ، جمیسون جونز

کارگردان: برت و درو پیرس

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد: یک نوجوان به طور ناگهانی متوجه اتفاق ناگواری در خانه همسایه شان می شود، اما زمانی که این حرف را با دیگران در میان می گذارد هیچکس اورا باور نمی کند. روند فیلم کاملاً آشنا است (پنجره عقب ، تاریکی شب ، کشتار ، و غیره) اما پیگیری و تحول شخصیت داستان چشمگیر و حتی گاهی ترسناک است. و این همان نکته مهم در فیلم است.

شما می توانید فیلم رنجور را به صورت کاملا رایگان در مووینه تماشا کنید:دانلود فیلم The Wretched 2019

 

۴۰) The Antenna   آنتن

تاریخ انتشار: ۲ اکتبر

بازیگران :گل آریچی ، الیف کاکمن ، مورات ساغلام

کارگردان: اورکون بهرام

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد: این داستان با روند کندی شروع می شود، اما به آرامی تبدیل به یک داستان کاملا وحشتناک در مورد تاثیر رسانه، مطابقت و ماهیت کلی خودخواهانه بشر می شود. یک فیلم محصول کشور ترکیه که در یک آپارتمان اتفاق می افتد و در آن استعاره های تند از انسان های معاصر دارد که تنبلی را جایگزین تلاش کرده است.

۳۹) The Hunt  شکار

تاریخ انتشار: ۱۳ مارس

بازیگران: بتی گیلپین ، هیلاری سوانک ، امی مادیگان

کارگردان: کریگ زوبل

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد: تفسیر سیاسی-اجتماعی این فیلم ممکن است همه جا باشد (اعم از عمدی یا غیر آن) اما به عنوان یک فیلم اکشن / ترسناک با سرعت تکان دهنده ای می تواند ذهن شمارا درگیر خودش کند. این چیزی فراتر از تصور معاصر فیلم های کلاسیک مثل”خطرناکترین مرد” “انسان شکار کننده انسان” است ،ما در اینجا با انرژی ، رنگ و صحنه پردازی خارق العاده رو به رو می شویم.

 

۳۸) After Midnight    بعد از نیمه شب

تاریخ انتشار: ۲۰ فوریه

بازیگران: جرمی گاردنر ، بری گرانت، جاستین بنسون

کارگردان: جرمی گاردنر و کریستین استلا باتری

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد: همه ما فیلم های جالب با مظمون هیولا دیده ایم ، اما تعداد زیادی کمتر فیلم ترسنامی به عنوان یک درام عاشقانه توصیف شوند اما این فیلم در هر دو جبهه کار می کند. این فیلم در مورد پسری است که نامزدش ناگهان ناپدید می شود و خیلی زود متقاعد می شود که هیولایی نزدیک به خانه محل سکونتشان اورا اسیر کرده است. بنابراین منتظر می ماند، و تله هایی برای آن هیولا قرار می دهد. اما مطمئناً “هیولا” می تواند خطرات و ترس زیادی به همراه داشته باشد.

 

۳۷)Bliss  سعادت

تاریخ انتشار: ۳۰ ژانویه

بازیگران: دورا مدیسون ، ترو کالینز ، ریس ویکفیلد

کارگردان: جو بگوس

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد: یک هنرمند جوان ناامید اما با استعداد یک داروی جدید و عجیب را کشف می کند و به سرعت متوجه می شود که با آن دارو می تواند از راه های عجیب و خشونت آمیز خلاقیت هنری اش زیاد تر کند. به عبارت دیگر: او یک دیوانه خونخوار می شود اما کار های هنری او بسیار بیانگرتر می شوند. این فیلم به عنوان یک استعاره از راه هایی که هنرمندان مبارز از نظر روانشناسی خود را سرپا نگه می دارند تا قدرت خلاقیتشان چند برابر شود بسیار حائز اهمیت است.

 

۳۶) We Summon the Darkness  تاریکی را احضار میکنیم

تاریخ انتشار: ۱۰ آوریل

بازیگران: الکساندرا داداریو ، جانی ناکسویل ، ایمی فورسایت ، مادی هاسون

کارگردان: مارک مایرز

چرا فیلم ارزش تماشا دارد: سه زن جوان به دنبال یک شب پر از سرگرم کننده به یک مهمانی می روند ، اما زمانی که با سه نفر از مردان جوان کمی جذاب مواجه می شوند، برنامه های آنها تغییر می کند. آن ها متوجه می شوند که در آن منطقه قتل های زنجیره ای در مورد دختران جوان رخ داده است. آیا این سه زوج جوان با یک اتفاق وحشتناک روبرو خواهند شد؟ این فیلم را تماشا کنید تا متوجه شوید.

بهترین فیلم های ترسناک سال 2020

۳۵) Blood Quantum کوانتوم خون

تاریخ انتشار: ۲۷ آوریل

بازیگران:مایکل گریزی ، فارست گودلاک ، تقلب های Elle-Máijá

کارگردان: جف بارنابی

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد: اگر انتظار دارید کسی این روزها از فیلم زامبی شما لذت ببرد، بهتر است یک چین و چروک(گریم جدید) به آن اضافه کنید . در خلاصه داستان ایت فیلم آمده مردگان در حال خارج شدن از حیاط ذخیره شده جداگانه هستند، به جز ساکنان بومی آن که به طرز عجیبی از زامبی در امان هستند.

 

۳۴) Homewrecker کار در خانه

تاریخ انتشار: ۳ جولای

بازیگران: Alex Essoe، Precious Chong

کارگردان: زاخا گای

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد: یک خانم جوان خوش اخلاق با یک زن عجیب و در عین حال مهربان هم صحبت می شود – و این همه چیزی است که برای شروع یک کمدی کاملاً تاریک از رفتارهایی وسواسی انسان است. یک آدم ربایی دوست داشتنی و جلسه طولانی و هیجان انگیز بازی در کنار رفتار ها و خشونت های انسانی محتوای کلی این فیلم است.

۳۳) Sea Fever  تب دریا

تاریخ انتشار: ۱۰ آوریل

بازیگران: کونی نیلزن ، دوگری اسکات ، هرمیون کورفیلد

کارگردان: نئاسا هاردیمان

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد: یک دستگاه ماهیگیری صیادی ایرلندی در دریا گم می شود و بدتر از آن، به نظر می رسد یک فرد مشکوک در کشتی پنهان شده است. بازیگران قدرتمند، فیلمنامه هوشمندانه و لحن غم انگیز داستان به فروش این فیلم و پر مخاطب شدن آن کمک کرد.

 

۳۲) Followed  دنبال کردن

تاریخ انتشار: ۱۹ ژوئن

بازیگران: متیو سلیمان ، جان ساوج ، تیم دریر

کارگردان: آنتوان لو

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد: این فیلم در مورد فرد فعال در یوتوب است که در مورد هتلی بی نظیر تحقیق می کند و البته زندگی می کند تا اینکه بعد از مدتی متوجه اتفاقات مشکوکی در آن می شود. دنبال کردن یک فیلم بسیار هوشمندانه در ژانر ترسناک است و می تواند تا مدتی احساس ترس را در شما نگه دارد.

 

۳۱) Get Duked! در بزن

تاریخ انتشار: ۲۸ آگوست

بازیگران: ادی ایزارد ، کیت دیکی ، جیمز کاسمو

کارگردان: نینیان داف

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد: یک کمدی آنارشیک، الهام گرفته از  داستان های هیپ هاپی که چهار پسر شهر را در حالی که سعی در فرار از یک شکارچی مرموز دارند، راهی یک بیابان می شوند.

۳۰) Black Water: Abyss   آب سیاه: پرتگاه

تاریخ انتشار: ۷ آگوست

بازیگران : جسیکا مک نامی ، لوک میچل ، آمالی طلایی

کارگردان: اندرو تراوکی

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد: به نظر می رسد استقبال از دنباله فیلم تلنگر قاتل ۲۰۰۷ ،  زیاد بوده است که سری دومی از آن ساختند. شاید برای شما هم جای سوال باشد چرا باید به آب های خطرناک بروید تا با تمساح ها رو به رو شوید!! در فیلم آب سیاه: پرتگاه چند جوان به قصد یک ماجراجویی وارد آب می شوند اما در نهایت خطر مرگ آن هارا تهدید می کند و مجبور می شوند در آب های خروشان بمانند، این فیلم به طور حتم می تواند شمارا بر جایتان میخکوب کند.

 

۲۹) Z  زد

تاریخ انتشار: ۷ مه

بازیگران: کیگان کانر تریسی ، استیون مک هاتی ، جت کلاین

کارگردان: براندون شرلستنسن

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد: ممکن است  مقدمه این فیلم کمی یادآور شاهکارخارق العاده استرالیایی یعنی Babadook باشد – پسر جوانی “یک دوست خیالی” را کشف می کند که انواع مشکلات وحشتناک را ایجاد می کند – اما این چیلر کوچک باهوش موفق می شود خودش را از دست آن موجود رها کند.

 

۲۸) The Honeymoon Phase  ماه عسل

تاریخ انتشار: ۲۱ آگوست

بازیگران: جیم شوبین ، کلوئی کارول ، مایک ساتون

کارگردان: فیلیپ جی کارول جونیور

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد: یک زوج جوان با یک آزمایش اجتماعی موافقت می کنند که در آن احساس سرخوشی “عشق اول” تکرار می شود – و البته چندین چیز به طرز بسیار ناراحت کننده ای اشتباه پیش می روند. دو اجرای عالی، یک فیلمنامه هوشمند ، و چند پیچ تاب ​​تاریک نقاط قوت این فیلم هستند.

۲۷) Come to Daddy  بیا پیش بابا

تاریخ انتشار: ۷ فوریه

بازیگران: الیجا وود ، استیون مک هاتی ، گارفیلد ویلسون

کارگردان: آنت تامپسون

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد: مردی سی ساله به سفری می رود تا با ناپدری خود دیداری تازه کند. فیلم کاملا غیرقابل پیش بینی است و دارای یک چرخش فوق العاده تند به لحاظ فیلم نامه است که  توسط تابی هاروارد بزرگ نوشته شده است.

 

۲۶) Bulbbul  لامپ

تاریخ انتشار: ۲۱ آگوست

بازیگران: تریپتی دیمری ، آویناش تیواری ، سد پائولی

کارگردان: آنویتا دات

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد: یک زن جوان در هندوستان قرن نوزدهم باید با انواع و اقسام مردان مبارزه کند ، بعضی از آنها در ابتدا کاملا بی خطر به نظر می رسند اما به مرور همه چیز تغییر می کند.این واردات لایه لایه و بصری خیره کننده بالیوود کمی شبیه فیلم کلاسیک ژاپنی Audition است. فیلم نتیجه سرکوب همیشگی زنان و در نهایت خشم بی حد بر اثر آن سرکوب ها را نشان می دهد.

بهترین فیلم های ترسناک سال 2020

۲۵) Sputnik  اسپوتنیک

تاریخ انتشار: ۱۴ آگوست

بازیگران : اوکسانا آکینشینا ، فدور بوندارچوک ، پیوتر فیودوروف

کارگردان: اگور آبرامنکو

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد: یک کیهان نگار روسی پس از وقوع یک فاجعه مرموز به خانه بازمی گردد ، و به نظر می رسد که وی یک سفر بیولوژیکی با خود آورده است. چیزی که کمی شبیه به بازخوانی معمولی Alien شروع می شود ، به سرعت جای خود را به یک قطعه وحشتناک علمی-تخیلی هوشمندانه ، جذاب و بسیار شیطانی می دهد.

 

۲۴) Impetigore    امپتیگور

تاریخ انتشار: ۲۳ جولای

بازیگران: تارا باسرو ، آریو بایو ، ماریسا آنیتا

کارگردان: جوکو انور

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد: تنظیمات اولیه ممکن است آشنا به نظر برسد – دو زن جوان پس از دریافت میراث غیر منتظره به یک روستای دور سفر می کنند – اما آن مکان جذاب، بعد از مدتی باعث شوکه شدن آن ها می شود. این فیلم روایت گر یک حادثه بسیار ترسناک از کشور اندونزی است.

 

۲۳) Shirley  شرلی

تاریخ انتشار: ۵ ژوئن

بازیگران: الیزابت ماس ​​، اودسا یانگ ، مایکل استولبرگ

کارگردان: جوزفین دکر

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد: نیمی از زندگی نامه یک نویسنده مشهور و جنجالی و نیمی از هیجان روانشناختی تاریک درباره ماهیت وابستگی مشترک و پرستش قهرمان. ماس در نقش نویسنده ترسناک شرلی جکسون بازی می کند ، که به وضوح بسیار با استعداد است اما جامعه گریز است. به عبارت دیگر، او یک فرد افسرده است که برای دیگران خطر آفرین می شود.

 

۲۲) ۱۲Hour Shift   دوازده ساعت شیفت

تاریخ انتشار: ۲ اکتبر

بازیگران: آنجلا بتیس ، دیوید آرکت ، کلوئی فارنورث

کارگردان: بری گرنت

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد: دو پرستار سخت کوش در تلاشند تا یک شیفت بسیار طولانی را پشت سر بگذارند در حالی که هنوز در تلاش برای کشتن چند بیمار برای برداشتن اندام آن ها هستند. صبر کنید، چه؟ بله ، این تنها بخشی از کارهای وحشتناک این کمدی ترسناک سریع ، خنده دار و متناوب بسیار پیچیده است.

شما می توانید فیلم ۱۲ ساعت شیفت را به صورت رایگان در مووینه تماشا کنید:دانلود فیلم ۱۲Hour Shift 2020

 

۲۱) The Other Lamb بره دیگر

تاریخ انتشار: ۳ آوریل

بازیگران: رافی کسیدی ، میشیل هویزمن ، مالوری آدامز

کارگردان: مالگورزاتا سوزوموسکا

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد: زن جوانی که در یک جزیره کوچک به دنیا آمده است (همه زنان ، به جز رهبر مرد) ایمان خود را زیر سوال می برند. این یک فیلم عجیب ، ترسناک و چالش برانگیز از لهستان است که از نظر بصری نیز خیره کننده به چشم میخورد.

 

۲۰) The Mortuary Collection  مجموعه سردخانه

تاریخ انتشار: ۱۵ اکتبر

بازیگران:کلنسی براون ، کیتلین کاستر ، کریستین کیلمر

کارگردان: رایان اسپیندل

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد: در آستانه بازنشستگی، یک مشاور غیر عادی عجیب و غریب چندین داستان افسانه ای را که در طول زندگی طولانی خود دیده است ، بازگو می کند ، اما وقتی او می فهمد که داستان آخر هنوز تمام نشده و در حال به وقوع پیوستن است.

بهترین فیلم های ترسناک سال 2020

۱۹) Peninsula شبه جزیره

تاریخ انتشار: ۷ آگوست

بازیگران: دونگ وون گانگ ، جونگ هیون لی ، ری لی

کارگردان: سانگ هو یئون

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد: اگرچه قسمت دوم از فیلم قطار پوسان، قدرتمند، پرانرژی و غافلگیرکننده مانند نمونه قبلی آن نیست اما یک نمونه خوب از فیلم های ترسناک است.

 

۱۸) ۱BR

تاریخ انتشار: ۲۴ آوریل

بازیگران: نیکول برایدون بلوم ، جیلز متی ، تیلور نیکولز

کارگردان: دیوید مارمور

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد: جهت گیری نادرست همیشه کشف یک اتفاق ترسناک است و این داستان زندگی یک زن جوان استکه در یک آپارتمان زندگی می کند. درست وقتی مطمئن شوید که می دانید چه خبر است، فیلمنامه چرخشی هوشمندانه می کند.

 

۱۷) Gretel & Hansel  گرتل و هنسل

تاریخ انتشار: ۳۱ ژانویه

بازیگران: آلیس کریج ، سوفیا لیلیس ، ساموئل لیکی

کارگردان: اوز پرکینز

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد: مشهور است که محبوب ترین افسانه های ما قبل از اینکه مادر غاز و والت دیزنی از آن دست بگیرند کاملاً تاریک تر شروع شده اند و این یک فیلم عجیب و غریب و جذاب از نظر بصری است که سعی دارد برخی از آن فضای قدیمی وهم آور البته بیشتر از یک فیلم ترسناک سنتی یک افسانه تاریک است ، اما در عین حال قطعه ای بی صدا و جذاب و به طرز شگفت آور بی نظیری از سینما را نشان دهد.

 

۱۶) Relic یادگاری

تاریخ انتشار: ۱۰ جولای

بازیگران: امیلی مورتیمر ، بلا هیتکوت ، رابین نوین

کارگردان: ناتالی اریکا جیمز

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد: این یک واقعیت غم انگیز از زندگی است که در نهایت بیشتر ما مجبور خواهیم شد با یکی از اعضای خانواده که توانایی های ذهنی رو به زوال دارد مبارزه کنیم. این فیلم در مورد پیرزنی است که برای چند روز مفقود می شود و شیوه های برخورد دختر و نوه اش با این واقعه مرموز است.

شما می توانید فیلم یادگاری را به صورت کاملا رایگان در مووینه تماشا کنید:دانلود فیلم Relic 2020

 

۱۵) She Dies Tomorrow  او فردا میمیرد

تاریخ انتشار: ۷ آگوست

بازیگران: کیت لین شیل ، جین آدامز ، کریس مسینا

کارگردان: امی سیمیتز

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد: این یکی از آن فیلم های ترسناک، مبهم و عجیب است که به همان اندازه که برای طرح واقعی می پردازد، وقت خود را صرف خلق و خو، رنگ و تنظیم اثر می کند. این ضربه ای به این فیلم جذاب نیست، اما لازم به ذکر است که این فیلم بسیار نامتعارف است. داستان در مورد زنی است که متقاعد می شود فردا می میرد و چگونه ذهنیت آزار دهنده وی باعث آلودگی دوستان و اعضای خانواده اش می شود.

 

۱۴) Monstrum  هیولا

تاریخ انتشار: ۴ ژوئن

بازیگران: میونگ-مین کیم ، این-کوان کیم ، هایری لی

کارگردان: جونگ هو هو

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد: تصور کنید میزبان Bong Joon Ho در قرن شانزدهم تنظیم شده است ، و احتمالاً شما هم اکنون این معجون ژانر خارق العاده را به صف مشاهده ذهنی خود اضافه کرده اید. گرچه کاملاً به اندازه میزبان بدیع ، عجیب و غریب و خنده دار نیست ، اما قطعاً از همان پارچه بریده شده است. این درباره باندی از قهرمانان رنگارنگ است که باید در برابر نیروهای شیطانی دولت بایستند، درست همانطور که یک هیولای غول پیکر شروع به پرسه زدن در حومه شهر می کند.

 

۱۳) The Beach House خانه ای کنار دریا

تاریخ انتشار: ۹ جولای

بازیگران: لیانا لیبراتو ، نوح لس گروس ، جیک وبر

کارگردان: جفری آ. براون

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد: این داستان ساده از دو زوج است که به طور خلاصه در یک خانه ساحلی مشترک هستند ، اما متوجه می شوند که چیزی واقعاً وحشتناک اخیراً از اقیانوس خارج شده است. لحظاتی که در این فیلم خلق شده اند بسیار هیجان انگیز و به معنای واقعی کلمه ترسناک هستند.

 

۱۲) The Deeper You Dig  عمیق تر چاله بکن

تاریخ انتشار: ۵ ژوئن

بازیگران: زلدا آدامز ، جان آدامز ، توبی پوزر

کارگردان: جان آدامز و توبی پوزر

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد: این فیلم در مورد یک دختر جوانی که گم شده است، آخرین مردی که او را زنده دیده و یک مادر داغدار که به نظر می رسد قطعاً نوعی استعداد فوق العاده دارد. این فیلم با هوشمندی نوشته شده و در تمام مدت می تواند شمارا تحت تأثیر قرار دهد. فیلمی خوش ساخت که پرچمدار فیلم های ساخته شده با بودجه بسیار کم است.

بهترین فیلم های ترسناک سال 2020

۱۱) Amulet امولت

تاریخ انتشار: ۲۴ جولای

بازیگران:کارلا جوری ، الک سکریانو ، ایملدا استاونتون

کارگردان: رومولا گارای

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد: یک سرباز بی خانمان در یک عمارت وحشتناک که متعلق به یک زن غریبه است ، پذیرفته می شود. در این خانه رفته رفته اتفاقات نگران کننده ای می افتد.  این افسانه عجیب و غریب، بی نظیر، از نظر بصری کمی طول می کشد تا از ریتم کند خودش خارج شود و ترس عمیقی را بر جان شما بیاندازد.

شما می توانید فیلم امولت را به صورت رایگان در مووینه تماشا کنید:دانلود فیلم Amulet 2020

 

۱۰) The Lodge   کلبه

تاریخ انتشار: ۷ فوریه

بازیگران: رایلی کیو ، آلیشیا سیلورستون ، ریچارد آرمیتاژ

کارگردان: سورین فیالا، ورونیکا فرانز

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد: دو کودک مجبور می شوند مدتی را با نامادری جدیدشان در یک کلبه سپری کنند. داستان های افسانه ای قدیمی با نمایش های عالی ، لرزش های سرگرم کننده و شگفتی های غیر منتظره از عناصر تاثیر گذار این فیلم است.

 

۹) The Dark and the Wicked  تاریک و شرور

تاریخ انتشار: ۶ نوامبر

بازیگران: مارین ایرلند ، مایکل ابوت جونیور ، زاندر برکلی

کارگردان: برایان برترینو

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد: دو خواهر و برادر در خانه والدین خود جمع می شوند تا از پدرشان خداحافظی کنند و البته چیزی بسیار شرورتر از آن است که فقط شبح نزدیک شدن مرگ یک پیرمرد است  که در آن مکان حضور دارد، دقیقاً مانند داستانهای اخیر Relic و Amulet ، این یک داستان قدرتمند در مورد ترس از دست دادن پدر و مادر است، اما چیزی کاملاً شخصی و غیرقابل انکار در این داستان وجود دارد که می تواند موجب ترس شما شود.

 

۸) Underwater زیر آب

تاریخ انتشار: ۱۰ ژانویه

بازیگران: کریستن استوارت ، جسیکا هنویک ، جان گالاگر جونیور

کارگردان: ویلیام ایوبانک

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد: فیلمی کاملاً چشمگیر از نوع علمی-تخیلی / ترسناک / اکشن / است .کریستن استوارت و چند نفر از همکاران خود را در محوطه ای در اعماق آب (که حدس می زدید) در زیر آب گرفتار می شوند و قبل از منفجر شدن کل مکان باید برای فرار کاری کنند. خبر بد تر اینجاست که هیولایی دریایی وجود دارد.

۷) Antebellum  قبل از جنگل

تاریخ انتشار: ۱۸ سپتامبر

بازیگران: ژانل مونا ، اریک لانگ ، کیرسی کلمانز

کارگردان: جرارد بوش ، کریستوفر رنز

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد: جسورانه ، جذاب و از نظر فنی خیره کننده ، این داستان ترسناک با صحنه هایی مشابه (۱۲ Years a Slave) شروع می شود اما بعد به یک اپیزود بسیار تاریک از منطقه گرگ و میش تبدیل می شود ، و سپس به آرامی یک فیلم ترسناکی می شود که می تواند شمارا متحیر کند.

شما میتوانید فیلم آتنبلوم را در مووینه به صورت کاملا رایگان تماشا کنید:دانلود فیلم Antebellum 2020

 

۶) Host  میزبان

تاریخ انتشار: ۳۰ جولای

بازیگران: هیلی بیشاپ ، جما مور ، اما لوئیز وب

کارگردان: راب ساوج

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد: گروهی از دوستان جوان در Zoom گرد هم می آیند تا یک کنسرت کوچک سرگرم کننده برگزار کنند – البته آنها موفق به بیدار کردن چیزی وحشتناک می شوند و فقط می توانند ببینند که هر یک از اعضای گروه توسط چیزی مورد حمله قرار می گیرند و بعد غیبشان می زند. هر چند وقت یکبار طرفداران ترس به یک ترفند برای ترساندن دست می یابند که فقط با یک فیلم خوب می تواند پای خود را فراتر بگذارد و فیلم میزبان یکی از آن فیلم هاست.

 

۵) Swallow  بلعیدن

تاریخ انتشار: ۶ مارس

بازیگران: هیلی بنت ، آستین استوول ، دیوید راشچه

کارگردان: کارلو میرابلا-دیویس

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد: داستانی تاریک خنده دار و بی سر و صدا وحشتناک از یک زن خانه دار به ظاهر خوشبخت که ناگهان تصمیم به یک سرگرمی جدید می گیرد: او شروع به بلعیدن اشیای کوچک خانگی می کند. این افسانه بی نظیر، غیرقابل پیش بینی و از لحاظ بصری چشمگیر با اجرای نقش اصلی توسط هیلی بنت لنگر به یک شاهکار تبدیل شده است.

 

۴) La Llorona نفرین لیورونا

تاریخ انتشار: ۲۱ آگوست

بازیگران: ماریا مرسدس کروی، سابرینا د لا هوز

کارگردان: جایرو بوستامانته

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد: افسانه معروف آمریکای لاتین در داستانی درباره یک دیکتاتور در حال مرگ که در خانه اش ، همراه با کارکنان و خانواده اش حبس شده است ، در حالی که معترضین بیرون فریاد می زنند ، بازگو می شود. درست زمانی که خانواده در ناامیدترین شرایط خود هستند ، یک خدمتکار جدید مرموز از راه می رسد تا به آن ها کمک کند. این یک فیلم ترسناک عالی ، قدرتمند و هوشیار از گواتمالا است و به راحتی یکی از بهترین فیلم های ژانر ترسناک در سال است.

۳) The Platform پلتفرم

تاریخ انتشار: ۲۰ مارس

بازیگران: ایوان ماساگوئه ، آنتونیا سان خوان ، زوریون اگیلئور

کارگردان:  گلدر گزتلو اوراتیا

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد: مردی در یک سلول با یک غریبه بیدار می شود و تنها راه تغذیه آنها از طریق “سکوی” عظیم که روزانه به هر طبقه می رسد. اما در این مرکز غذای کافی برای همه وجود ندارد. این فیلم نشانه تضاد طبقاتی و سیاست های کشنده دولت ها است و با زبان گزنده ای می گوید اگر به همه افراد جامعه به صورت یکسان امکانات می رسید هیچوقت مشکلات اجتماعی که هم اکنون جوامع با آن رو به رو هستند به وجود نمی آمد. بدون شک پلتفرم یکی از بهترین فیلم های منتشر شده در سال ۲۰۲۰ است.

 

۲) Color Out of Space    رنگ خارج از فضا

تاریخ انتشار: ۲۰ ژانویه

بازیگران: نیکلاس کیج ، جولی ریچاردسون ، تامی چونگ

کارگردان: ریچارد استنلی

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد: مدت زیادی است که ما اقتباسی خوب از لابرافت را نداشته ایم و در اینجا یکی از نمونه های جذاب اقتباس از آن فیلم را میبینیم. این فیلم در مورد یک خانواده به ظاهر طبیعی آمریکایی است که خود را آلوده به یک شهاب سنگ می داند. ریچارد استنلی کارگردان و همکارانش موفق می شوند از بهترین جنبه های داستان تاریک لاوکرفت استفاده کنند و در عین حال جلوه های جدید بسیار خوبی به فیلم نامه دهند.

۱) The Invisible Man مرد نامرئی

تاریخ انتشار: ۲۸ فوریه

بازیگران: الیزابت ماس ​​، الدیس هاج ، استورم رید

کارگردان: لی وانل

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد: داستان کلاسیک H.G. Wells بازسازی مدرنی به دست می آورد که به نوعی از همه مشکلات گریبانگیر فیلم های مشابه پرده برمیدارد. الیزابت ماس ​​در نقش یک زن که قصد فرار از دوست پسر متخلفش را دارد، برای اینکه بداند تحت تعقیب است یا نه کار فوق العاده ای انجام می دهد. مرد نامرئی، یکی از بهترین فیلم های ترسناک “استودیویی” در سال های اخیر است.

دیدگاه کاربران