حالت شب و روز

ورود ثبت نام

دانلود سریال Better Call Saul
جز 250 سریال برتر با رتبه 74

دانلود سریال Better Call Saul

خلاصه داستان :سریال بهتره با سول تماس بگیریT پس از ماجراهایی که در سریال برکینگ بد دیده بودیم سال گودمن حالا با هویتی جدید در اماهای نبراسکا صاحب یک فروشگاه دونات و شیرینی فروشی است...

فصل ششم به زودی اضافه می شود

دانلود سریال Better Call Saul – بهتره با ساول تماس بگیری [زیرنویس فارسی + رایگان +فصل ۶]

دانلود سریال Better Call Saul آن هم به صورت رایگان را از دست ندهید، برای تماشای سریال های مشابه به بخش دانلود سریال سایت مووینه مراجعه کنید، شما می توانید دانلود سریال Better Call Saul یا با نام فارسی دانلود سریال بهتره با ساول تماس بگیری را با زیرنویس فارسی به صورت کاملا رایگان انجام دهید یا با تماشا آنلاین سریال Better Call Saul در کیفیت های مختلف از سریال Better Call Saul لذت ببرید.

دانلود سریال Better Call Saul

نگاهی کوتاه به سریال Better Call Saul

اگر از طرفداران سریال محبوب breaking bad بوده اید دیدن این سریال را از دست ندهید. داستان سریال بهتره با ساول تماس بگیری به گونه ای دنبالیه ای برای یکی شخصیت های سریال بریکینگ بد است. این سریال داستان جیمی مک‌گیل یا همان ساول وکیل آب زیرکاه در سریال بریکینگ بد را با ظرافت و زیبایی تعریف می‌کند.

 

تماشای آنلاین سریال Better Call Saul [زیرنویس فارسی + سرعت بالا]

سریال بهتره با ساول تماس بگیری از سال ۲۰۱۵ آغاز شد و در سال ۲۰۲۱ به اتمام رسید. این سریال توسط افرادی که شیفته روایت داستانی سریال محبوب بریکنگ بد بودند بسیار مورد استقبال قرار گرفت.

  • ۱۷ فروردین ۱۴۰۰
  • ۰
  • 137 بازدید
سریال های مشابه
دیدگاه بگذارید 0