حالت شب و روز

ورود ثبت نام

دانلود سریال Elite

دانلود سریال Elite

خلاصه داستان :داستان سریال Elite 2020 “لاس انکیناس” منحصربه فردترین مدرسه در اسپانیا می باشد که باهوش ترین و بااستعدادترین دانش آموزان برای تحصیل به آنجا فرستاده می شوند. در آنجا سه نوجوان سخت کوش نیز هستند که بعد از یک زلزله در آنجا پذیرفته شده اند و…

فصل چهارم به زودی بارگزاری می شود

دانلود سریال Elite – نخبه [زیرنویس فارسی + رایگان + فصل ۴]

دانلود سریال Elite آن هم به صورت رایگان را از دست ندهید، برای تماشای سریال های مشابه به بخش دانلود سریال سایت مووینه مراجعه کنید، شما می توانید دانلود سریال Elite یا با نام فارسی دانلود سریال نخبه را با زیرنویس فارسی به صورت کاملا رایگان انجام دهید یا با تماشا آنلاین سریال Elite در کیفیت های مختلف از سریال Elite لذت ببرید.

دانلود سریال Elite

نقد کوتاه سریال Elite

این سریال خشنودی جوانان از غرور را نشان میدهد، دیوونه شدن جوان های پولدار؛ ملاقات جذاب پسر فقیر دختر پولدار، عاشقانه های واقعی و غیر واقعی که همه اینها در طول فصلی جاذب و گیرا در کنار راز قتل زن Marina Nunier Osana  ( با بازی María Pedraza )، فصلی متلاطم را ایجاد میکند.

 

تماشای آنلاین سریال Elite [زیرنویس فارسی + سرعت بالا]

سریال نخبه با بازیگران جوان و جدید کار خود را در سال ۲۰۱۸ آغاز کرد ،داستان زمانی آغاز می‌شود که یک شرکت ساختمانی باعث سقوط مدرسه ای در منطقه ای کارگر نشین شهر می شود و سه دانش آموز به نام های نادیا، کریستین و ساموئل را به عنوان جبران در مدرسه Las Encinas بورسیه می کنند. این مدرسه همانطور که در توضیحات بالاتر گفته شد یکی از بهترین مدرسه های کشور بود و فقط دانش آموزان پولدار اجازه درس خواندن در آن مدرسه را داشتند.

  • ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • ۰
  • 1,232 بازدید
سریال های مشابه
دیدگاه بگذارید 0