حالت شب و روز

ورود ثبت نام

دانلود سریال Rick and Morty
جز 250 سریال برتر با رتبه 13

دانلود سریال Rick and Morty

خلاصه داستان :سریال انیمیشنی ریک و مورتی، مجموعه تلویزیونی آمریکایی در ژانر انیمیشن، علمی تخیلی و کمدی می باشد که توسط جاستین رویلند و دن هارمون تهیه شده است. داستان سریال، حول ریک، دانشمند دیوانه و مورتی، نوهٔ پریشان و خامش که وقت خود را میان خانواده و ماجراجویی‌های علمی پدربزرگش تقسیم کرده، می‌گذرد.

فصل پنجم به زودی اضافه می شود

دانلود سریال Rick and Morty – ریک و مورتی [زیرنویس فارسی + رایگان + فصل۵]

دانلود سریال Rick and Morty آن هم به صورت رایگان را از دست ندهید، برای تماشای سریال های مشابه به بخش دانلود سریال سایت مووینه مراجعه کنید، شما می توانید دانلود سریال Rick and Morty یا با نام فارسی دانلود سریال ریک و مورتی را با زیرنویس فارسی به صورت کاملا رایگان انجام دهید یا با تماشا آنلاین سریال Rick and Morty در کیفیت های مختلف از سریال Rick and Morty لذت ببرید.

دانلود سریال Rick and Morty

 نگاهی کوتاه به سریال Rick and Morty

ریک و مورتی سریال انیمیشنی بسیار جذاب و کمدی است که ماجرای ارتباط عجیب و غریب یک نوجوان و پدربزرگ نابغه اش است که در طی فصل های مختلف ارتباط میان این دو با وجود اختراع های عجیب پدر بزرگ دچار چالش های فراوان می شود و این دو را گاه از هم بیزار و گاه شیفته یکدیگر می کند.

 

تماشای آنلاین سریال Rick and Morty [زیرنویس فارسی + سرعت بالا]

سریال جذاب و دوست داشتنی ریک و مورتی با وجود دنیای خیالی و پر از لحظات کمدی جز محبوب ترین سریال های انیمیشنی در دهه اخیر بوده است. خبر خوش برای دوستداران این سریال این است که فصل پنجم این سریال در سال ۲۰۲۱ منتشر می شود.

  • ۱۷ فروردین ۱۴۰۰
  • ۰
  • 212 بازدید
سریال های مشابه
دیدگاه بگذارید 0