حالت شب و روز

ورود ثبت نام

دانلود سریال Spartacus

دانلود سریال Spartacus

خلاصه داستان :داستان این مجموعه در ۷۳ سال پیش از تولد عیسی مسیح میباشد. برده ای به نام اسپارتاکوس به خاطر اندام ورزیده و مهارتش در نبرد به عنوان گلادیاتور انتخاب می شود تا آموزش ببیند. این در حالی است که همسر او نیز به بردگی گرفته شده است. اسپارتاکوس بعد از شکست چندین گلادیاتور دیگر، توسط مردی ثروتمند بنام «باتیاتوس» خریداری می شود. باتیاتوس با او قرار می گذارد که اگر بتواند بعنوان گلادیاتور در میدان برایش افتخار آفرین باشد، همسرش را پیدا کرده و نزد او بیاورد...

فصل چهارم به زودی بارگزاری می شود

دانلود سریال Spartacus – اسپارتاکوس [زیرنویس فارسی + رایگان + فصل ۴]

دانلود سریال Spartacus آن هم به صورت رایگان را از دست ندهید، برای تماشای سریال های مشابه به بخش دانلود سریال سایت مووینه مراجعه کنید، شما می توانید دانلود سریال Spartacus یا با نام فارسی دانلود سریال اسپارتاکوس را با زیرنویس فارسی به صورت کاملا رایگان انجام دهید یا با تماشا آنلاین سریال Spartacus در کیفیت های مختلف از سریال Spartacus لذت ببرید.

دانلود سریال Spartacus

نقد کوتاه سریال Spartacus

مجموعه تلویزیونی اسپارتاکوس توجه به شخصیت تاریخی اسپارتاکوس(بازیگر: اندی وایت فیلد)، یک گلادیاتور تراکیانی که در سال‌های ۷۱ تا ۷۳ قبل از میلاد مسیح، رهبری شورش بزرگ بردگان در برابر امپراطوری روم است. این مجموعه تلویزیونی به خاطر گرافیک خشونت آمیز، صحنه‌های جنسیوو، و صحبت‌های رکیک، برای افراد بالای ۱۷ سال رده‌بندی شده‌است. خون و شن اولین سری مجموعه سریال اسپارتاکوس است.همچنین این داستان واقعی و حقیقت دارد که در زمان‌های قدیم در دوران امپراطوری رم رخ داده است.

 

تماشای آنلاین سریال Spartacus [زیرنویس فارسی + سرعت بالا]

سریال اسپارتاکوس با بازیگران جوان و جدید کار خود را در سال ۲۰۱۰ آغاز کرد ،داستان داستان این مجموعه در ۷۳ سال پیش از تولد عیسی مسیح میباشد. برده ای به نام اسپارتاکوس به خاطر اندام ورزیده و مهارتش در نبرد به عنوان گلادیاتور انتخاب می شود تا آموزش ببیند و در ادامه اتفاقاتی را پشت سر می گذارد تا به همسرش برسد.

  • ۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • ۰
  • 9,316 بازدید
سریال های مشابه
دیدگاه بگذارید 0