حالت شب و روز

ورود ثبت نام

دانلود سریال The Crown
جز 250 سریال برتر با رتبه 112

دانلود سریال The Crown

خلاصه داستان :این سریال، زندگی ملکه الیزابت 25 ساله را نشان می دهد که آغاز سلطنتش با نخست وزیری وینستون چرچیل همزمان شده است. امپراطوری انگلیس رو به زوال است؛ دنیای سیاست آشفته است و الیزابت جوان در حالی به تاج و تخت می رسد که دوران جدیدی در حال ظهور است..

فصل پنجم به زودی اضافه می شود

دانلود سریال The Crown – تاج [زیرنویس فارسی + رایگان +بهترین کیفیت ها]

دانلود سریال The Crown آن هم به صورت رایگان را از دست ندهید، برای تماشای سریال های مشابه به بخش دانلود سریال سایت مووینه مراجعه کنید، شما می توانید دانلود سریال The Crown یا با نام فارسی دانلود سریال تاج را با زیرنویس فارسی به صورت کاملا رایگان انجام دهید یا با تماشا آنلاین سریال The Crown در کیفیت های مختلف از سریال The Crown لذت ببرید.

دانلود سریال The Crown

نگاهی کوتاه به سریال The Crown

سریال تاج داستانی پرحاشیه و جذاب از ملکه انگلیس و سبک زندگی در سال های جوانی و سپس میان سالی است. همیشه زندگی پر از تجمل ملکه الیزابت در صدر اخبار بوده است و این سریال به خیلی از کنجکاوی های مردم نسبت به این زندگی پاسخ می دهد.

 

تماشای آنلاین سریال The Crown [زیرنویس فارسی + سرعت بالا]

سریال تاج در مراسم امی و گلدن گلوب ۲۰۲۱ توانست جوایز زیادی را برای فصل چهار و پنج بدست آورد و همین نشان می دهد این سریال توانسته نظر منتقدین را به خودش جلب کند. فصل ششم این سریال در سال ۲۰۲۲ منتشر می شود.

  • ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
  • ۰
  • 185 بازدید
سریال های مشابه
دیدگاه بگذارید 0